Kontakt

Prenájom priestorov

Interaktívna mapa

Parkovanie

SLUŽBY

Euro Bauer

Developerská spoločnosť Euro Bauer je novovzniknutá spoločnosť, ktorej základy a skúsenosti siahajú do 15 rokov starej minulosti. Spoločnosť od svojho založenia zrealizovala a pripravuje do svojho portfólia niekoľko výnimočných projektov, ktoré svojou atraktívnou architektúrou prispievajú do urbanizmu jednotlivých lokalít. Preto spolupracujeme so skúsenými architektmi a s overenými dodávateľmi.

Priestory našich objektov orientujeme od bývania cez prácu, zábavu až po relax. Filozofiou spoločnosti je vytváranie lepších priestorov a to s dôrazom na kvalitu a detail. Každý objekt, ktorý realizujeme je navrhnutý a prispôsobený moderným dizajnovým prvkom.

Každý objekt, ktorý realizuje naša spoločnosť je navrhnutý pre jednotlivé lokality, čo obnáša návrh praktických pôdorysov, prispôsobené dizajnové detaily a kvalitnú konštrukciu, čím posúvame naše stavby na ďalšiu úroveň individuálneho prístupu. Začíname výberom inteligentného dizajnu, ktorý sa premieta do odolnosti a energetickej účinnosti. Denné kontroly na mieste výstavby zabezpečujú, že objekty spĺňajú najvyššiu úroveň kvality a udržateľnosti. A nakoniec, zodpovedné stavebné postupy znamenajú, že od začiatku až do konca výstavby máme z procesu realizácie dobrý pocit. Výsledkom je solídna a udržateľná investícia, ktorá je iba sto percentným prínosom.

Naším cieľom je byť flexibilný, spoľahlivý developer, ktorý sa svojimi projektami zaradí medzi významných hráčov v realitnom segmente.

Otváracie hodiny

Pondelok – Piatok
9.00 – 16.00

Sobota
Zatvorené

Nedeľa
Zatvorené

Kontakt

office@eurobauer.sk
eurobauersro@gmail.com
+421 41 3813884

REAL ESTATE SALE:
+421 948 909 155

www.eurobauer.sk

Interaktívna mapa